TÜM EĞİTİMLER

KPI ODAKLI EĞİTİMLER

SATIŞ, İLETİŞİM, İKNA, KİŞİSEL GELİŞİM, KEYNOTE SPEAKER

Liderlerinizin, yöneticilerinizin ve çalışanlarınızın şirket strateji ve temel performans göstergeleri (KPI) doğrultusunda geliştirilmesi ve organizasyona değer katmasını sağlayan bir model olsa ve bu model tam olarak ihtiyaçlarınızı birebir karşılasa, üstelik bunun size sağlayacağı fayda ciro’nun artışı ve yetkinliklerin kalıcı olarak artması olsa nasıl olurdu?

“Eminiz, bunun ne kadar harika bir model olduğu ile ilgili siz de hemfikirsinizdir!”

O halde hemen şimdi bize ulaşın ve ödüllü eğitmenlerimiz ile eşsiz eğitim metodolojimizin size neler sağlayacağını kanıtlayım.

Unutmayın! İyi kurgulanmış bir eğitim sonrasında %1 KPI artışı, %5 Ciro artışı sağlamaktadır.

Ne kadar iddialı değil mi?

Özel eğitim modelimiz tam da bunun için kurgulandı.
Türkiye’nin ilk ve tek stratejik hedef (KPI) odaklı Satış, Pazarlama, Yönetim, Liderlik, Kalite Sistemleri, İş Hukuku, Koçluk ve Kişisel Gelişim Eğitimleri noktasında hizmet veren şirketimizin, sınıf içi ve online eğitimi birleştirdiği tam öğrenme metodolojisine sahip yenilikçi hibrit eğitimleri ile, ihtiyaçlarınıza çözüm olacak ve kalıcı öğrenmeyi sağlayacak kanıtlanmış ve Yılın En İyi Eğitmeni ödülüyle onurlandırılmış modelini sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Bugüne kadar 300.000 ‘den fazla katılımcıya verdiğimiz seminer ve hibrit eğitimlerimizle Ümit ÜNKER önderliğinde T.C. Cumhurbaşkanlığı, T.C. Ziraat Bankası, Halkbank, QNB Finansbank, Denizbank Türk Silahlı Kuvvetleri, KOSGEB, Türk Kızılayı, Turkcell, Microsoft, Acer, HPE, Dell, Sunexpress, Atlas Global, Çelebi Hava Servisi, Pfizer, TAKEDA, Nestle Nutrion, Servier İlaç, Biomarin, Viatris, Abdi İbrahim, Outsuka, 3M, Index Grup, Getinge Group, Ağaoğlu, DAP Yapı, Koçtaş, Mynet, Setur, Alfemo, Kariyer.Net, Bluechip gibi ulusal ve uluslararası markalara ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kartal Belediyesi gibi belediyelere ve Türkiye’de ki bir çok Üniversiteye verdiğimiz 30 ‘dan fazla, farklı Stratejik Satış Ve Gelişim eğitimlerimizle kurumsal tüm eğitim ihtiyaçlarınızı uçtan uca özel tasarlayarak çözüm ürettik.

Bugün bünyemize kattığımız yeni eğitmenlerimiz, danışmanlarımız ve içeriği uluslararası alanda kabul görmüş eğitimlerimizle müşterilerimize eğitim ve danışmanlık alanında liderlerinin, yöneticilerinin ve çalışanlarının şirket strateji ve temel performans göstergeleri (KPI) doğrultusunda geliştirilmesi ve organizasyona değer katması sağlanmaktadır.
Size destek verebileceğimiz ve katma değer yaratacağımız alanları belirleyerek, özel eğitimler yaratıyoruz.

Sonuç odaklı eğitimlerimizde görüşmek ümidiyle…