ARTIRILMIŞ EĞİTİM İLK VE TEK

Artırılmış Eğitim

ARTIRILMIŞ EĞİTİM İLK VE TEK

Bu Nedir?

TEDi Eğitimden bir ilk daha ”AR LEARNING” Artırılmış Eğitim Online ve Offline eğitimlerde bir ilk!

Türkiye’nin ilk ve tek Artırılmış Gerçeklik teknolojisi ile oluşturulan satış kitabı ”Değer Odaklı Satış” sonrasında yine ilk ve tek olan Artırılmış Gerçeklik ile tasarlanmış sınıf içi ve online eğitimler Artırılmış Eğitim olarak TEDi Eğitim‘de.

Eğitim ve eğitim teknolojilerini kendi sektöründe fark yaratarak kullanan TEDi Eğitim şimdide kendi yazılımı ile tüm eğitimlerini AR teknolojisi ile donattı.

Bunu Nasıl Yapıyor?

Katılımcılar TEDi Eğitim‘in kendisine ait yazılımı ile ücretsizbir şekilde Google Play ve Apple Store‘dan ”Değer Odaklı Satış” uygulamasını cep telefonlarına indiriyorlar. Eğitmen Ümit ÜNKER ‘den aldıkları sınıf içi eğitimi esnasında cep telefonlarını sunum perdesine tutuyorlar. O anda perde ile cep telefonları arasında eğitimde anlatılan konuların daha fazlası canlanmaya başlıyor. Kaynak kitaplar, akademik makaleler, videolar ve daha bir çok fazla bilgi eğitim esnasında canlanıyor ve bu görsel deneyim tüm eğitimin ve notlarının kalıcı hafızaya yer etmesini sağlıyor.

Asla Kağıt, Kalem Kullanmayan, Not Tutulmayan Tek Eğitim!

Ümit ÜNKER‘in hiç bir eğitiminde kağıt, kalem kullanılmaz, ekstra eğitim materyallerine gereksiz ücret ödenmez. Bu özel teknoloji yer ve zamandan bağımsız ”Öğrenme Metodolojisi’‘ üzerine özel olarak ve sadece bu eğitimlere özel kurgulanmıştır. Üstelik Ümit ÜNKER’den alacağınız sınıf içi eğitim ile AR Learning teknolojisini ücretsiz kullanabilirsiniz.

Neden AR Learning?

Artırılmış Gerçeklik teknolojisi ile öğrenmenin %90 seviyelerinde daha akılda kalıcı olduğu artık bilinmekte ve canlanan şeylerin özellikle sınıf içi veya bilgisayar ekranları üzerinde çok ilgi çekici olduğu defalarca kanıtlanmıştır. TEDi Eğitim olarak prodüksiyon ve AR teknolojilerine yatırım yaptık. Çünkü tek boyutlu, klasik e-learning ve sınıf içi eğitimlerinden ayrışarak fark yaratmak ve müşterilerimizin, katılımcılarımızın yüksek simüle şansı yakalamalarını sağlamak istedik.

Bilgisayarlı Sınıf içi Eğitimlerine Son! 

AR Teknolojisi sayesinde büyük yatırımlarla yapılan bilgisayarlı sınıflar artık sadece katılımcının cep telefonunda özel tetikleyici görsellerle donatılmış sınıflarla işlenebilir. Bunun nasıl olduğu ile ilgili bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Hangi Eğitimler AR ile Donatıldı?

  • Değer Odaklı Satış (TOL + AR Learning)
  • Zor Müşteriden Memnun Müşteriye (TOL + AR Learning)
  • Uzak Ekranlar Üzerinden Satış (TOL + AR Learning)
  • İletişim Yönetimi (TOL + AR Learning)
  • Etkili Zaman Yönetimi (TOL + AR Learning)
  • Öfke ve Stres Kontrolü (TOL + AR Learning)

Ve hazırlanan diğer yüzlerce eğitimimiz…

Kendinize Ait Eğitimleri ve Ürün Eğitimlerinizide Dilerseniz AR Learning’e Çevirebiliriz.

Bunun için lütfen şimdi bizimle iletişime geçin.

Keynote Speakers Sunumlarında AR Deneyimi!

Bayi toplantılarınızda, Yıllık Değerlendirme toplantılarınızda, Saha Satış Ekiplerinizin, Satış Kadrolarının Motivasyon Toplantılarında vb. tüm toplantılarınızda klasik bir sunum ile katılımcılara konuşma yapan bir çok konuşmacı var. Yüksek etkileşim için kişi sayısından bağımsız her katılımcının Keynote Speaker Ümit ÜNKER‘in sunumuna telefonlarını tuttuklarında merak ettikleri istatistikleri ve daha fazla bilgiyi anında telefonlarında canlandığını hayal edin.

Bu harika bir deneyim sizce de öyle değil mi? İşte biz bunu yapıyoruz.

Tüm Bunlar Olurken Kişi Bazında Çok Detaylı Raporlama Teknolojisi

TEDi Eğitim olarak AR Learning deneyiminde aşağıdaki gibi 100 farklı dilde çok detaylı özel raporlama da sunuyoruz.

Bu sizce de denemeye değer bir şey değil mi?

administrator
Ümit ÜNKER Kıdemli Eğitmen ve Yazar Education 2.0 Uluslararası ''Eğitimde Üstün Liderlik Onur Ödülü'' Uluslararası Kalite Ödülleri ''Yılın En İyi Eğitim Lideri'' Ödülü İş Dünyası ve Girişimcilik alanında ''Yılın En İyi Eğitmeni'' Ödülü Milliyet Köşe Yazarı Harvard Business Review Blog Yazarı Akademi Derneği Onursal Üyesi National Association of Sales Professionals (NASP) Yazarı TEDi Eğitim Kurucu | Genel Müdür