ISO 9001:2015 BELGEMİZ

ISO 9001:2015

Mutluyuz!

Bugün TEDi Eğitim Ve Danışmanlık olarak ISO 9001:2015 belgemizi aldık. Kendi sektörümüz içinde Kurumsal Eğitim alanında nadir görülen bir belgelendirme bu.

ISO 9001:2015; bir ürün ya da hizmetin türüne bağlı olmaksızın müşteriye sunulma aşamasına gelinceye kadar geçirdiği tüm süreçlerin, kalite prensipleri çerçevesinde yönetilerek, sürekliliğinin sağlanmasının garanti edilmesini sağlayan bir yönetim sistemidir.

TEDi Eğitim olarak kurumumuzu iç ve dış denetçiler ile düzenli olarak denetlettiriyor ve tüm değerli müşterilerimize dünyanın her yerinde hizmetlerimizi standart bir kalitede, mükemmel müşteri memnuniyeti ve mükemmel müşteri deneyimini olarak vermeyi taahhüt ediyoruz.

TEDi Eğitim Ve Danışmanlık

TEDi Education & Consultancy

Bir eğitimden daha fazlası…

#tedieğitim #tedieducationandconsultancy #iso9001 #europass

administrator
Ümit ÜNKER Kıdemli Eğitmen ve Yazar Education 2.0 Uluslararası ''Eğitimde Üstün Liderlik Onur Ödülü'' Uluslararası Kalite Ödülleri ''Yılın En İyi Eğitim Lideri'' Ödülü İş Dünyası ve Girişimcilik alanında ''Yılın En İyi Eğitmeni'' Ödülü Milliyet Köşe Yazarı Harvard Business Review Blog Yazarı Akademi Derneği Onursal Üyesi National Association of Sales Professionals (NASP) Yazarı TEDi Eğitim Kurucu | Genel Müdür