KÖTÜ SATIŞÇIYI TANIMANIN 7 YOLU

Bu video ve serisi size bugüne kadar sunulan, klasik ve sıkıcı eğitim videolarından çok farklı içeriğe ve kurguya sahiptir. Kısa ve hap bilgilerle dolu eğitici, eğlendirici bu video serimizin ilki “Kötü Satışçıyı tanımanın 7 yolu” üzerine hazırlandı.

Siz iyi bir satışcı mısınız?

Keyifli seyirler…

  1. Kötü satışçı, çok konuşan, iyi satışçı çok dinleyendir. Çünkü, dinlersen anlarsın, anlarsan satarsın…
  2. Kötü satışçı, çok söylenen, iyi satışçı çok okuyandır. Satış bilmeyenler için bir ticaret, profesyoneller için bir bilimdir der Gitomer, sosyolojik ve psikolojik bir bilim.
  3. Kötü satışçı, fikir sahibidir, iyi satışçı imaj sahibidir.
  4. Kötü satışçı, ‘’Önemli olan aynı dili konuşmaktır.’’ Der, iyi bir satışçı aynı dili konuşur ama iyi bir diksiyona sahiptir.
  5. Kötü satışçı, duruma göre bilgi sahibidir, iyi satışçı ürün ve hizmetleri hakkında tam ve eksiksiz bilgiye sahiptir.
  6. Kötü satışçı, hayatı akışına yaşar. İyi bir satışçı tüm satış süreçlerini planlar.
  7. Kötü satışçı, bir kere satargeçerİyi satışçı müşterisi ile duygusal bağ kurar, satış sonrasında müşterisini takip eder.

administrator
Ümit ÜNKER Kıdemli Eğitmen ve Yazar Education 2.0 Uluslararası ''Eğitimde Üstün Liderlik Onur Ödülü'' Uluslararası Kalite Ödülleri ''Yılın En İyi Eğitim Lideri'' Ödülü İş Dünyası ve Girişimcilik alanında ''Yılın En İyi Eğitmeni'' Ödülü Milliyet Köşe Yazarı Harvard Business Review Blog Yazarı Akademi Derneği Onursal Üyesi National Association of Sales Professionals (NASP) Yazarı TEDi Eğitim Kurucu | Genel Müdür