SATIŞ EKİBİ NASIL OLUŞTURULUR?

Satış ekibi oluşturmak bir noktada kolay ama önemli olan satış ekibini doğru şekilde yönetmektir. Ekip kurmak, ekibi bir ahenk içinde yönetebilmek ve motivasyonu yüksek seviyede tutmak, satış cirolarının sürdürülebilir şekilde devam ettirilmesi hatta arttırılması asıl konudur. 

Makalelerimin çoğunda bir satış ekibi nasıl kurulur ve nasıl yönetilmelidir üzerine bir çok yazı kaleme aldım hatta bu alanda yüzlerce video çektim. 

Ancak bir satış stratejisini kurgulayabilmek ve sonrasında yürütebilmek için yalnızca yazılar okumak, videolar izlemek ya da kitap okumak yeterli değildir, bu konuyu tecrübe etmek, iş üstünde uygulamak gerekir. İşte, bu konuda ulusal ve uluslararası firmalara verdiğimiz eğitimler ve danışmanlıklarla istenilen sonuçları kısa sürede elde edebiliyoruz. 

Bu konuda merak ettiğiniz her şey için istediğiniz zaman bize ulaşın. Size satışları beklenilenin üzerine nasıl çıkarttığımızı anlatalım… 

www.umitunker.com 

administrator
Ümit ÜNKER Kıdemli Eğitmen ve Yazar Education 2.0 Uluslararası ''Eğitimde Üstün Liderlik Onur Ödülü'' Uluslararası Kalite Ödülleri ''Yılın En İyi Eğitim Lideri'' Ödülü İş Dünyası ve Girişimcilik alanında ''Yılın En İyi Eğitmeni'' Ödülü Milliyet Köşe Yazarı Harvard Business Review Blog Yazarı Akademi Derneği Onursal Üyesi National Association of Sales Professionals (NASP) Yazarı TEDi Eğitim Kurucu | Genel Müdür